Poznań okiem młodego fotoamatora.
Inne
Creative Commons License

Kontakt: jarpio@gmail.com

Szablon wykorzystany dzięki uprzejmności Kate_mac

Kategorie: Wszystkie | Inne | Poznań
RSS
sobota, 29 maja 2010
Ul. Wysoka

Jedyna ulica w Poznaniu, która zachowała swój oryginalny charakter. Jej szerokość odpowiada rozstawieniu kół wozów, które kiedyś tamtędy przejeżdżały transportując towar na rynki.

Wysoka

Wysoka

Wysoka

Warta coraz większa

Chyba nawet w roku 1997 Warta tak nie urosła. Skalę rozmachu żywiołu dobrze widać po porównaniu zdjęć, które robiłem zimą: http://posen.blox.pl/2010/01/Warta-zima.html

Warta

Warta

Warta

Warta

sobota, 15 maja 2010
Zlot Samochodów Rolls Royce i Bentley

Przechadzając się 24 kwietnia ul. Półwiejską zupełnie przypadkiem natrafiłem na Zlot Samochodów Rolls Royce i Bentley. Zdziwiłem się tylko, że nie został on zorganizowany w bardziej klimatycznym miejscu, np. na Starym Rynku, czy Pl. Wolności. Przy browarze było ciasno, potęgowała to jeszcze ilość ludzi, więc ciężko było zrobić zdjęcia samych aut bez gapiów w tle. Tutaj prezentuję kilka zupełnie różnych zdjęć, gdyby ktoś chciał zobaczyć kolejne to zapraszam do mojej galerii ogólnej, której link znajduje się w MENU po lewej.

Zlot #1

Zlot #2

Zlot #3

Zlot #4

poniedziałek, 03 maja 2010
Budynek gazowni przy ul. Grobla

Ponieważ na samą gazownie dostać się nie można, a zdjęcia "zza płotu" mało mnie satysfakcjonują, umieszczam aktualnie zdjęcia budynku, który jest bardziej dostępny, a swoim wyglądem przypomina pozostałe zabudowania tegoż kompleksu.

Przy gazowni #1

Przy gazowni #2

Przy gazowni #3